Spray-päevitus

Pakume spreipäevitust koostöös parimate tootjatega:

Siennasol (UK) õrn tundlikule nahale, ei sisalda alkoholi, parfüümi ega parabeene. Jätab ilusa ühtlase päevituse. Kestab nahal kaua ja kulub ühtlaselt. Lõhnab meeldivalt. Koostisesse kuuluvad kõrge kvaliteediga looduslikud (sh ka orgaaniline DHA) vananemisvastased ained, tähtvilja (Starfruit) ja kiivi ekstraktid. Kasutusel kolmes toonis: Natural ja Dark igapäevaseks kasutamiseks ja Extreme Darkest Dance spray sobib suurepäraselt esinejatele, võistlejatele või fotosessiooni tegemiseks.

UUS! Suntana (UK) Luksuslik lõhnamaagija! Rikastatud vastavalt toonile erinevate looduslike ekstraktidega - kookos, kirss, shokolaad, põldmari ja maasika/vanilje aroomiga. Koostises kasutatud Aloe Vera, valge tee ekstrakti ja orgaanilist DHA. Ei sisalda alkoholi ega parabeene. Salongis kasutusel kõik värvitoonid igapäevaseks kasutamiseks ning lisaks ka spetsiaalselt loodud SHOW-sari, mis on loodud esinejatele ning võistlejatele.

MoroccanTan® (Austraalia) originaalne argaaniaõlil põhinev spreipäevitus mille orgaanilisse koostisesse kuulub nahka toitev ja
sügavale imenduv argaaniaõli, mis sisaldab rikkalikult antioksüdantset E-vitamiini ning pärineb Maroko edelaosast. MoroccanBlend tehnoloogia. Puhas argaaniaõli on looduslik, mille leiab ainult Edela-Marokost. Tegemist on tugeva antioksüdandiga, mida kasutatakse tavapäraselt juuksehoolduses, et muuta juuksed tervemaks ja siidsemaks. Seda silmas pidades on argaaniaõli võetud kastusele ka ideaalse ja püsiva spreipäevituse loomisel, pakkudes kehale luksuslikku kogemust. Puhas argaaniaõli taastab naha niiskustasakaalu ning nahk on kaunim. Salongis kasutusel viies erinevas toonis. Sobib hästi igapäevaseks päevitamiseks.

Spatan (UK) sisaldab rikkalikult A ja C-vitamiine ning Aloe Vera ekstrakti. On õrn nahale ja toob välja naha kauni jume. Ei sisalda alkoholi, parfüümi ega parabeene. Salongis kasutusel kaks erinevat tooni. Sobib hästi igapäevaseks päevitamiseks.

Jan Tana (USA) Võitjate valik! Winning Color, rikkalik ja särav kuldne nahatoon! Jan Tana on maailmas fitnessi ja kehakultuuriga tegelevate inimeste poolt kõrgelt hinnatud just oma särava ja kuldse nahatooni poolest, mis on toonud esikohti paljutele tuntud tegijatele. Jan Tana sobib suurepäraselt võistlusgrimmiks kulturismi, fitness, bikiini jne võistlejatele. Jan Tana päevitust kasutavad paljud profesionaalsed esinejad ning seda soovitame ka fotosessiooni tegemiseks. Võistlusgrimmi täiendav info on lähiajal tulemas eraldi lehel, seni võta meiega ühendust.

 

MEELESPEA ENNEM PÄEVITUST! (va võistlusgrimm)

  • 8-24 tundi enne päevitust mitte vahatada ega raseerida.
  • Ennem spray-päevitust dušhi all käia ja nahka kreemi ning õlivaba koorijaga koorida, et eemaldada surnud nahk ja teiste toodete jäägid. Nipp! Hästi sobib koorimiseks ka kohvipulber pesuvahendi sees.
  • Mitte kanda nahale kreeme, kehaniisutajaid, kehavõisid ega õlisid.
  • Ennem päevitust mitte kasutada deodoranti, ihupiimasid ega parfüüme.
  • Kanda tumedaid ja vabalt langevaid riideid.

 

 

 

Terve keha   28  €
Püsiklient (kordus 12 päeva jooksul)  23 €
Nägu + dekoltee + käed  20  €
Nägu + dekoltee  14 €
Jalad  14 €
Jan Tana grimm (sisaldab ettevalmistust ja põhivärvi)  80 €

 

PS! Oleme vajadusel valmis oma mobiilse töökohaga tulema ka koju, kontorisse või üritusele Tallinnas ja Harjumaal!

Pakume gruppidele spray-päevituseks erihinda.