Massaaž

 

Massaaž

Klassikaline massaaž 60 min / 90 min 45 / 55 €
Spordimassaaž 60 min / 90 min 45 / 55 €
Aroomimassaaž 60 min / 90 min 45/ 55 €
Lümfimassaaž 60 min / 90 min 45 / 55 €
Tselluliidimassaaž 90 min 55 €
Seljamassaaž 60min 40 €
Lomi-Lomi massaaž 90 min/120 min 70/80 €
Laste ravimassaž 12 a. 60 min 35 €
Situatsiooni/individuaalne massaaž 90min/120min 55 /70 €
Kupumassaaž 60min/90min      45€/55€
                                                         
GuaSha 50 min 35 €
Osteopaatiline protseduur  80 €
Osteopaatiline protseduur 0-15 a. 55 €
Šiatsu-zen 75 min 55 €
Meemassaaž 60min/90min​ 45 /55 €
Kinesioteipimine (materjal 5sm / 0,50€) 15 min 15 €
   
Jalamassaž 60 min / 90min 40 / 45 €
Segment massaaž 60 min / 90min 45 / 55 €
Massaaž selja koos seljavenitusega FYSIO 60 min 40 €
Laavakivi massaaž 90 min 55 €
     
   

 

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on levinuim massaaziliik Lääne kultuuriruumis. Meil tehtav nn. klassikaline massaaž baseerub rootsi massaažil. Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadustest tehakse massaaži õliga või ilma, kogu kehale või lokaalselt. Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.

Spordimassaaž

Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sportlikule ja kehaliselt aktiivsele inimesele. Spordimassaaž koosneb spetsiifilistest massaaživõtetest ja harjutustest, mis aitab kaasa sportlase/tervisesportlase saavutusvõime tõstmisele ja kiiremale taastumisele peale füüsilist pingutust. Olenevalt vajadusest jaguneb spordimassaaž oma põhiolemuselt võistluseelselt ja võistlusjärgseks massaažiks.

Segmentmassaaž

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, mille eesmärgiks on leevendada valu ning mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd.

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Sujuvad, silitavad massaaživõtted mõjuvad rahustavalt. Oskuslikult valitud eeterlike õlide toime organismi talitlusele on tajutav ka massaažile järgnevatel päevadel. Eeterlike õlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

Kupumassaaž

Kupu- ehk vaakummassaazi on ravi eesmärgil kasutatud sajandeid. Kupu- ehk vaakummassaazi toimemehhanism põhineb lümfi- ja vereringe aktiviseerimisel ning naha hüpereemia (nahaõhetuse) tekitamisel, mille kaudu mõjutatakse naharetseptoreid ja nendega seotud organsüsteeme. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kupumassaaž toetab külmetushaiguste ravi, leevendab liigeshaiguste vaevusi ja mõjub ennetavalt tselluliidi tekkimisele ja vähendab olemasolevat tselluliiti. NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!

Meemassaaž

Mee valik massaaži abivahendina tuleneb selle kleepuvast omadusest, viskoossusest ja bioaktiivsete ainete sisaldusest, mis omakorda oleneb mee koostisest. Massöör kasutab mett kontaktainena, et saavutada kleepuv kontakt kliendi nahaga. Massaaži käigus eemaldab massöör nahale kleepunud käe, tekib pindpinevus eemaldab nahalt surnud rakud ja sinna kogunenud jääkained. Aktiivsed tõstvad liigutused nahal tekitavad hüpereemia ehk aktiviseerub verevarustus masseeritavas piirkonnas.

NB! Meemassaaž ei sobi inimestele kellel on meeallergia või tihe karvkate. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.

Tselluliidimassaaž

Tselluliidi massaažis kasutatakse spetsiaalseid lümfi- ja vereringet aktiveerivaid massaaživõtteid. Olenevalt näidustustele kasutatakse massaažis spetsiaalseid õlisid, kreeme, geele ja muid abivahendeid mille kaasabil tõhustatakse tselluliidist haaratud kehapiirkonna ainevahetust ja taastatakse naha elastsus. Tselluliidi olemasolul on tulemuse saavutamiseks vajalik massaažis käia regulaarselt ja läbida pikem massaažikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

Jalalaba teraapia

Jalalaba refleksoteraapia mõjutab kogu organismi! Olenevalt refketoorsetest tsoonidest mõjutatakse kas organit või organsüsteeme, aktiveerides või pärssides nende talitlust. Reflektoorsete organitsoonide töötlemine annab kerguse ja värskustunde. NB! Teraapia järgselt võib esineda töödeldud tsoonide valulikkust või muid kehavastureaktsioone (nt. peavalu, palavik, krooniliste seisundite aktiviseerumist paariks päevaks).

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on õlita või kreemita teostatav õrn ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Lümfimassaaž on mõjus meetod lümfi seiskusest/aeglustumisest tekkinud tursete korral. Regulaarne lümfimassaaž kiirendab ainevahetust, tugevdab immuunsusüsteemi ja ennetab tselluliidi tekkimist. Lümfimassaaž on tõhus ja paranemist soodustav peale kirurgilisi protseduure, mille käigus on läbi lõigatud lümfiteed ja muude traumade järgselt tekkinud tursete alandamiseks.

Shiatsu massaaž

Shiatsu (tõlkes “sõrme süst”) on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja organismi talitluse harmoniseerimisele. Massaaži teostatakse matil ja läbi riiete rahulikus rütmis.

Kinesioteipimine

Kinesioteipimine on jaapanlase Kase poolt leiutatud meetod, mille eesmärkideks on liigutuste korrigeerimine, traumajärgse valu vähendamine, ühtlase temperatuuri säilitamine traumeeritud piirkonnas ning perifeerse lümfi- ja vereringe aktiveerimine. Kasutatakse toetava meetmena sportliku saavutusvõime parandamise eesmärgil. Kinesioteipimine on laialt levinud ka tavakasutajate hulgas, kuna soodustab keha iseeneslikke tervistavate protsesside sisselülitamist. Kinesioteibi pikaajaline pealpüsivus ja veekindlus teevad selle kasutamise mugavaks. (paigaldatud teip püsib peal kuni nädal aega).

Laavakivi massaaž

Laavakivi ehk tšakra-stone massaaž on iidne kunst, mis ühendab tasakaalustava ja puhastava massaaži toime laavakivi omadusega akumuleerida energiat ja soojust. Massaaž stimuleerib immuunsüsteemi, vere mikrotsirkulatsiooni, vereringlust, kiirendab ainevahetust ja lõõgastab. Laavakivi massaaž kaotab stressi ja väsimuse, kroonilised valud seljas ja kaelas, maandab pehmelt ja ettevaatlikult pinged. Massaaž avaldab tasakaalustavat mõju tšakratele, jaotades ümber energiavoolud.

On-site massaaž

Klassikalisel massaažil põhinev kiirmassaaž, et lõõgastada ja parendada lihaspingeid, verevarustust ja keskendumisvõimet. Keskendutakse selja, õlavöötme, kaela ja käte massaažile. Viiakse läbi spetsiaalsel toolil, kestvus 20-30 minutit. Kiire ja efektiivne massaaž, vabanemaks igapäevasest pingest.

GuaSha

Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks qi või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse qi ja vere uuesti liikuma panemiseks. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul. 

Gua sha`d võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha, kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata.

Gua sha`d kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

 

NB! Erinevate massaažiliikide näidustuste ja vastunäidustuste kohta saab infot meie massöörilt, kes esimesel korral tutvub kliendi tervisliku seisundiga ja annab enda poolt edasised soovitused.