Massaaž

 

Massaaž

Klassikaline massaaž 40 min / 50 min / 60 min 22 / 25 / 30 €
Õlapiirkonna massaaž 20 min 15 €
Aroomimassaaž 30 min / 90 min 20 / 45 €
Lümfimassaaž 75 min 40 €
Tselluliidimassaaž 2 h 45 €
Seljamassaaž 30 min / 40 min / 50 min 17 / 20 / 22 €
Lomi-Lomi massaaž 105 min 45 €
Laste ravimassaž 25 €
Access Bars - energeetiline peamassaaž (tutvumishind) 50 € 30 € 
Ravimassaaž - sügavate kudede massaaž 25 €
Kupumassaaž 50 min 25 €
GuaSha 50 min (esimene proovikord 20 €) 25 €
Osteopaatiline protseduur 2 h 70 €
Organismi puhastus DETOX aparaadiga 15 seansid 150 €
Organismi puhastus DETOX aparaadiga 1 seans 15 €

 

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on levimuim massaaž, mis mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele. Massaaž toetab kõiki keha toimimiseks mõeldud funktsioone ja sobib hästi ealiste muutuste ja vananemisilmingute ennetamiseks. 

Klassikalist massaaži soovitame järgmistel juhtudel:

 • Rahutus, ärevushäired, emotsioonide kõikumine
 • Stress, depressioon
 • Pinged kehas, peavalud
 • Kõhu ja seedeprobleemid
 • Unetus

Aroomimassaaž

Antud massaaž sobib suurepäraselt stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Sobib hästi neile, kes ei armasta tugevat klassikalist massaaži. Aroomimassaažis kasutatakse sujuvaid ning silitavaid massaaživõtted, mis mõjuvad inimesele rahustavalt. Eeterlikud õlid tõstavad eluenergiat oma raviomadustega ning aitavad taastada keha, meele ja vaimse tasakaalu. Nende toime organismi talitusele on tajutav ka järgnevatel päevadel.

Aroomimassaaži soovitame järgnevatel juhtudel:

 • Peavalu
 • Tselluliit
 • Lihaspinged
 • Unehäired
 • Stress, ärevus
 • Üleminekuea vaevused

Massaaži ei soovitata kilpnäärme ületalituse, palaviku, põletike, raskete südamehaiguste, vere hüübimishäirete, pahaloomulise kasvaja, allergiliste haiguste, psüühiliste haiguste korral. Samuti ei sobi massaaž kuni 3 kuud peale operatsiooni.

Lapseootel naistel soovitame eelnevalt konsulteerida eelnevalt oma arsti või ämmaemandaga.

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav õrn pindmine ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks, jääkainete eemaldamiseks. Massaaž toimub kergete , spiraalsete, pumpavate liigutustega. Lümfimassaaž kiirendab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, lõdvestab, leevendab lihaspingeid, vereringehäireid, ennetab tselluliidi tekkimist ja mõjub hästi ainevahetusprobleemide korral.

Lümfimassaaži soovitame järgnevatel juhtudel:

 • Reumaatilised haigused
 • Plastilised operatsioonid
 • Tursed
 • Lümfi äravooluprobleemid
 • Migreen

Lümfimassaaži ei soovita halvaloomulise kasvaja, südamepuudulikkuse, raskete neeruhaiguste, tromboosi, südame rütmihäirete ja akuutsete põletike korral.

Tselluliidimassaaž

Massaažis kasutatakse lümfi ja vereringet aktiveerivaid võtteid ning spetsiaalseid tselluliidivastaseid õlisid, geele ning kreeme, mis viiakse süvakudedesse, millega tõhustatakse tselluliidist haaratud kehapiirkonna ainevahetust ja taastatakse naha elastsust. Massaaž on lokaalne, selle ajal tegeletakse problemaatiliste piirkondadega. Vajadusel kasutatakse abivahendina kuppe.

Heade tulemuste saavutamiseks on vajalik tselluliidimassaažis käia regulaarse kuurina. Tulemused sõltuvad tselluliidi hulgast, vanusest ning paiknemisest.

Tselluliidimassaaži soovitame järgnevatel juhtudel:

 • Tselluliit erinevates piirkondades
 • Rasvaladestuse tekkimise ennetamiseks
 • Kapillaaride ja naha ainevahetuse tugevdamiseks
 • Tursete, vere- ja lümfiringe häirete korral, et kiirendada kehast vee väljumist

Tselluliidimassaaž ei sobi kõrge vererõhu, palaviku, raske südame-, neeru ja kopsuhaiguste, nahahaiguste või -tundlikuse, veenilaiendite ja -põletike, operatsiooni järgselt ning ei sobi rasedatele.

UUS! Access Bars – energeetiline peamassaaž
Meie pea peal on 32 energiapunkti. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Õrna puudutusega punktid aktiviseeritakse, lastes energiatel liikuma hakata kergemalt ja voolavamalt. Elektriline ühendus, mis uskumusi, mõtteid, otsuseid ning emotsioone koos hoidis, ühendatakse lahti ja  sellised, mis pole sul lubanud seni vastu võtta, eemaldatakse kergelt ja pingevabalt. 
Access Bars on suurepärane kehatehnika meele puhastamiseks vanadest mõtetest, uskumustest, käitumismustritest või emotsioonidest lahti laskmiseks. Bars muudab meid teadlikumaks ja annab maksimaalse energeetilise vabaduse tunda ennast piiritu olendina.
Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll...ja veel palju muud.

Hawaii Lomi-Lomi maandav ja energiat andev massaaž

Lomi-Lomi Nui on sügavalt lõõgastav massaaž, mis toetab füüsilise, energeetilise ja emotsionaalse keha ja meele tervenemist, et tasakaalustada ning luua inimese olemuses harmoonia. Lomi-Lomi on massaaž kogu kehale. Massaaži käigus mõjutatakse pikkade ja voolavate liigutustega meridiaane, lihaseid ja tehakse kergeid venitusi. Lomi-Lomi Nui on Hawaii püha massaaž. 

Lomi-Lomi haarab enda alla meele, kasutadesselleks liikumist, hingamist, rütmi ja fokusseeritud pikki voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ning ümber keha. Lomi-Lomi lõdvestab, vähendab stressi, leevendab valu, loob elurõõmu ja tõstab teadlikust. Vabastab toksiinidest.

Keha on terve kui eluenergia saab vabalt voolata!

Kupumassaaž

Kupumassaaž ehk vaakummassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks erineva suurusega silikoonist kuppe. Kupumassaaž leevendab seedehäireid, valu, külmetust, köha ja allergianähte, eemaldab toksiide ja aitab lõõgastuda.

Lisaks aitab kupumassaaž saavutada nahal ka ihaldatud nooruslik välimus.

GuaSha

Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks qi või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse qi ja vere uuesti liikuma panemiseks. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul. 

Gua sha`d võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha, kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata.

Gua sha`d kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

 

NB! Erinevate massaažiliikide näidustuste ja vastunäidustuste kohta saab infot meie massöörilt, kes esimesel korral tutvub kliendi tervisliku seisundiga ja annab enda poolt edasised soovitused.